Mr. Better - živá hudba na svatbu a oslavuHistorie mých kontaktů s hudbou sahá do útlého dětství. V předškolním věku a v první třídě jsem zpíval v Kühnově dětském sboru. Poté rodiče vyslyšeli mé prosby a koupili mi domů pianino. Touhu hrát na piáno jsem v sobě objevil právě  v Kühnově dětském sboru. Na klavír nás tam doprovázel pan profesor Šídlo. Jeho hbité ruce ladně klouzající po klávesnici mi učarovaly natolik, že jsem se rozhodl začít hrát také.

Poté jsem 11 let docházel na hodiny klavíru do Lidové školy umění v Praze 4, ulici Lounských. V roce 1987 jsem ji završil absolventským koncertem, kde jsem zahrál mimo jiné i Ježkův Bugatti step, který až do dneška považuji za vrchol svého klavírního umění.

Mr. Better - živá hudba na svatbu a oslavuUž na LŠU jsem poslouchal a hrál radši než Bacha a Beethovena taneční písničky a jazz - prostě to, co mělo rytmus. Po skončení školy se z mého hraní na klavír stalo "pouhé" hobby. V roce 1988 jsem si pořídil Bontempi ES5500. Z dnešního pohledu již technická vykopávka mi tehdy poprvé zprostředkovala setkání se světem kláves. Po listopadu 1989 jsem na inzerát koupil Yamahu PSR-36, klávesy, které už byly mnohem dokonalejší. V roce 1990 jsem s nimi začal hrát na svatbách a dá  se říct, že toto hraní mělo úspěch. V návalu jiných aktivit jsem však po několika letech s hraním na svatbách přestal a hrál pouze příležitostně na několika firemních večírcích. Hraní na svatbách a večírcích jsem obnovil až v roce 2002, kdy jsem si pořídil zatím svoje poslední klávesy - Yamahu PSR-1000.